Insanity Center
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Insanity Center

.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ~Dirty mind~Private with Hero:3

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Lee Da Reira

Lee Da Reira


Mesaje : 83
Data de înscriere : 20/04/2012
Localizare : Over the rainbow<3

~Dirty mind~Private with Hero:3 Empty
MesajSubiect: ~Dirty mind~Private with Hero:3   ~Dirty mind~Private with Hero:3 EmptyVin Apr 20, 2012 12:45 pm

Era foarte dimineata si soarele isi facea aparitia pe cer.Primele raze de soare incepura sa intre pe fereastra mea.M'am intins usor si pana la urma m'am ridicat pentru ca o noua zi de munca venise.Trebuia sa ma duc pentru ca aveam ore de la ora 8.Am oftat usor,m'am dus am intrat in dus si am lasat apa calda sa imi cada pe piele.Am iesit din dus si am continuat sa ma aranjez.M'am dus la sifonier si am cautat in el niste haine pentru ziua de azi.Hmm...nu prea aveam idei dar oricum era o zi foarte calduroasa.Mi'am luat niste blugi blue si o bluza cu maneca scurta alba.M'am fardat,dar nu foarte strident pentru ca era dimineata.Pana la urma m'am incaltat cu niste pantofi albi,mi'am lua geanta si m'am dus spre scoala. Pana la urma am ajuns acolo fara sa intarzii,mi'am luat o cafea de la automat si am inceput sa ma duc pana la cancelarie.Pe drum multi elevi ma salutau iar eu le zambeam radios.Nu prea aveam chef azi de ore dar nu puteam sa fac nimic in privinta asta.Oricum aveam de rezolvat si niste hartii si trebuiau sa le predau cat mai repede puteam.Pana la urma am ajuns in fata cancelariei si am intrat pe usa.Am salutat usor si m'am dus la locul meu si am inceput sa ma ocup de hartiile pe care le aveam de facut.Ohh doamne mai aveam putin si incepeau orele si eu nici nu terminasem cu hartiile astea.Nu puteam sa am grija de ele in timpul orelor...pana la urma trebuia sa le termin intr'un timp foarte scurt,oricum nu era cine stie ce de facut.Am zambit usor nostalgic si am inceput sa le semnez si sa mai le complez.Pana la urma am terminat cu ele si nu le'am mai bagat in seama.Am luat o gura din cafea si am dat usor cu limba peste buze.M'am uitat in jur iar dupa in orar pentru a vedea ce ora am.Usa cancelariei se auzi si un coleg de'al meu intra pe usa.
-Hey Reira,directorul te cheama cu niste hartii la el.Nu stiu foarte bine ce...nu mi'a spus decat asta,spuse el putin dezamagit
Am ofatat usor si m'am uitat la hartiile mele iar dupa la colegul meu.Ne'am zambit dulce.
-Mersi mult Alex....ma voi duce acum,spun eu chicotind incet
M'am ridicat si am iesit din cancelarie.Am inceput sa merg pana la biroul directorului si cand am ajuns acolo m'am aranjat usor si am ciocanit de cateva ori la usa.Mi'am imprimat pe chip un zambet larg si am apasat pe clanta.Am intrat in birou si m'am dus chiar in fata biroului.
-Buna dimineata.Ma scuzati ca va deranjez domnule director dar v'am adus hartiile pe care mi le'ati cerut,spun eu zambind dulce
Ehhh se pare ca am ajuns si aici.Am continuat sa zambesc larg si am intins hartiile spre barbatul din fata mea.Speram ca facusem o treaba buna si nu ma va certa deloc.

Reira:
~Dirty mind~Private with Hero:3 Fenqz7
Sus In jos
Kim Jaejoong

Kim Jaejoong


Mesaje : 46
Data de înscriere : 16/04/2012

~Dirty mind~Private with Hero:3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Dirty mind~Private with Hero:3   ~Dirty mind~Private with Hero:3 EmptyVin Apr 20, 2012 6:22 pm

Ajunse devreme la birou, imbracat cu un tricou alb pe el, cu gulerul in forma de V, sacou negru si o pereche de pantaloni de aceeasi non-culoare precum sacoul. Ar fi trebuit sa poarte costumul intreg, dar niciodata nu ii placuse sa se simta atat de constrans, asa ca de fiecare data lua ceva cat de cat lejer. Era intotdeauna pe cat posibilul lejer. Pe drumul sau inspre scoala, tot vorbea la telefon cu secretara, aflandu-si deja programul facut pentru ziua respectiva si parca isi simtea deja umerii apasati. Poate sugestia unui asistent nu mai suna atat de rau, insa mereu ii ieseau treburile mai bine cand le facea singur si nu altfel.
Intrase in birou fix cand soarele deabia rasarise, zarindu-si teancul de hartii de la marginea lui - aplicari noi, verificarea dosarelor, etc.
Merse incet spre scaunul lui comod, asezandu-se imediat si cand lumina incepea sa ii patrunda mai bine in fereastra, citi toate aplicatiile, reclamatiile si cerintele de iesit, cufundandu-se de tot printre randurile negre scrise pe foaie alba.
Isi duse mana spre paharul de whisky cu gheata ce era la indemana sa, pus de cea care statea in afara biroul si bause o gura, in loc de cafea ca sa se trezeasca mai bine. Se pare ca avea sa functioneze, caci ochii i se marisera imediat si se putea concentra mult mai bine. Isi lua stiloul din sertar, incepand sa completeze si sa le puna deoparte pe cele care urmau sa fie stampilate, astfel obtinand aprobarea - uneori e chiar de ras cum un simplu semn pus pe hartie aproape ca poate controla o viata.
Dupa ceva timp de stat in foi si in care se termina mai bine de jumate de pahar din bautura alcoolica maronie, auzi o bataie in usa si isi ridica privirea inspre suprafata lemnoasa - cumva facuse ceva ce nu isi amintea? Caci nu se prea astepta sa fie deranjat, mai ales cu atat de multa treaba.
Nu mai comenta sa zica intra, caci persoana respectiva ajunse in scurt timp in fata lui si observa imediat faptul ca era profesoara de muzica a scolii. In scurt timp afla si motivul pentru care venise si imediat mintea sa programa un "aaa, asta era" gandului sau, agaugand un oftat cand vazu si mai marea aglomeratie de foi, intinsa pe biroul sau.
- Buna dimineata, domnisoara profesoara Reira, va multumesc mult pentru hartii. Scuzati-ma va v-am intrerupt programul pentru asta. Va raman dator.. vorbi acesta cu o eleganta specifica si o politete aparte, in voce, care se cunostea ca era antrenata de ceva timp incoace.
Ii zambise inapoi fetei, aproband subtil din cap, deja facand niste ore programate noii munci venite.
- Iti poti continua treaba acum, din cate stiu, orele tale sunt programate...
Se oprise din vorbit pentru a-si duce ochii catre ceasul argintiu de la mana, care ii aratau pana si secundele.
- Chiar la 08:00, ce se intampla sa fie in mai putin de 5 minute... Iti urez spor...
Si imediat se afunda inapoi in treaba de care se apucase, continuand cu semnatul, cu pusul de o parte si notand inca o data cand avea sa aprobe sau sa dezaprobe situatiile respective.
- Iti multumesc inca o data... vorbise el pe un ton incet, fara a-si ridica chipul, de data aceasta.
Sus In jos
Lee Da Reira

Lee Da Reira


Mesaje : 83
Data de înscriere : 20/04/2012
Localizare : Over the rainbow<3

~Dirty mind~Private with Hero:3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Dirty mind~Private with Hero:3   ~Dirty mind~Private with Hero:3 EmptyVin Apr 20, 2012 7:21 pm

M'am uitat la director si am ridicat o spranceana.Se pare ca azi era foarte stresat si avea o mie de hartii pe care trebuia sa le semneze.Vorba ca un robot,nici nu prea s'a uitat la mine,cred ca nici nu stie cum sunt imbracat si de obicei observa repede acest lucru.Am oftat usor si pana la urma m'am uitat la ceas
-Aveti prea multe de facut.Va mai pot ajuta cu foi,am pauzele libere.Oricum nu lasati secretara sa faca prea mult,voi face eu asta.Stati linistit in ore,imi fac lectia,spun eu chicotind incet
Am luat foile de pe masa si am inceput sa ma uit la mine.Se pare ca aveam foarte multa treaba dar puteam sa il ajut pe domn director si nu ma deranja.
-O sa vin cu ele cand este pauza mare.Larevedere.Ma duc la ore,spun eu zambind dulce
Am iesit din birou si am inceput sa merg pe holuri in timp ce ma uitam la hartii.Se pare ca trebuia sa am grija de ele dar sincer nu ma deranja acest lucru absolut deloc.Pe secretara nu prea o lasa sa faca.ma rog muncea si ea din greu dar mie imi placea foarte mult sa il ajut cu lucrurile.Nu imi placea sa il vad asa de incarcat si sincer directorul mi se parea chiar simpatic pe langa faptul ca este chiar aratos.Oricum el vrea sa para dur dar nu prea este asa.Este chiar dragut cand incepe sa te cunoasca cu adevarat si poate avea incredere in tine.S'ar putea sa se supere ca am luat asa hartiile dar sigur nu mi'ar mai fi dat nimic de facut daca ii ceream.Am intrat in clasa si ora a inceput.
*******
In pauze am inceput sa fac hartiile pentru ca directorul chiar avea nevoie de tine.Mi'am luat o cafea si am inceput sa am grija de ele.Fara cafea cred ca eram moarta si aveam mare nevoie de ea.Am oftat usor si pana cand s'a terminat pauza,hartiile au fost gata.Mi le'am pus in geanta si m'am dus la ora.Dupa ora,venea chiar pauza mare in care eu cu directorul trebuia sa ne revedem.Cred ca deja s'a saturat de mine dar nu aveam ce sa ii fac,trebuia sa il ajut pentru ca asa simteam eu.Am chitotit usor si m'am dus pana la biroul sau.Am chicotit din nou si am intrat dupa asta.
-Am revenit....,spun eu putin nesigura de mine
Am inceput sa ma uit prin geanta pana cand am gasit si actele domnului director.Le'am luat si i le'am pus pe masa.
-Astea sunt toate.Nu sunt niciuna in plus si nici in minus.,spun eu zambind dulce
Eram foarte multumita de munca pe care am facuto si speram ca si barbatul avea sa fie multimit.Oricum...faceam asta din placere,pana la urma imi placea mult sa ajut oamenii din jurul meu.
-Deci....lucrurile dumneavoastra sunt gata.Nu cred ca mai aveti hartii si daca mai sunt....aici sunt.Asa ca...pentru un moment daca tot am terminat si este si pauza mare.Nu veniti si dumneavoastra?Sau ma rog....asta nu este treaba mea.Ma scuzati,spun eu inrosindu'ma putin in obrazi.
M'am uitat putin ciudat.Poate ca am fost putin cam prietenoasa.M'am dus cu un pas in spate si m'am uitat la barbatul din fata mea,zambind dulce.Acum asteptam sa vad ce se intampla.. si dupa voi vedea ce fac.
Sus In jos
Kim Jaejoong

Kim Jaejoong


Mesaje : 46
Data de înscriere : 16/04/2012

~Dirty mind~Private with Hero:3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Dirty mind~Private with Hero:3   ~Dirty mind~Private with Hero:3 EmptyVin Apr 20, 2012 8:22 pm

Incerca sa fie atent la ce urma dupa ce i-a zis el si doar o aproba cu capul, fara a sti care de fapt era ideea - in clipa aceea putea sa aprobe orice, doar sa fie lasat ca treaba lui sa mearga cat mai bine si fara intreruperi. Brusc a auzit ceva cu pauze, secretara si ore, de ce ar vrea tanara lui profesoara sa il ajute? In mod normal nu ar trebui sa se intample asta.
- Am secretara, doar ca e prea ocupata sa se ocupe cu programul meu, programul tuturor profesorilor, programul elevilor, meetingurile mele si lucrurile minore care le cer zilnic. Consider ca e destul de ocupata ca sa ii mai cer sa ma ajute si la foi... Plus asta e treaba unui director, incheie reluandu-si stilou si munca in acelas timp, completand inca unele foi in timp ce vorbea, iar aceasta abilitate de a scrie, citi si conversa se facuse simtita.
Brusc vazu cum o parte din foi disparusera si astfel incepuse sa clipeasca des - wow veni ziua ca cineva sa-l ajute, fara sa cearca lucrul acesta? Cu siguranta va fi o totala incurcatura, caci altceva nu vedea.
Se gandi sa-si ia mintea la o parte de la lucrurile astea, dupa ce auzi usa fetei, inchizandu-se in urma ei si isi relua munca ramasa lui din birou, incepand sa o ia mai rapid si terminandu-si de tot paharul de whisky, punandu-l de o parte, la margine.
Trecuse ceva timp daca ar fi sa se ia de cate ori auzise clopotelul de pe holul scolii, lui venindu-i prea greu sa se uite la un ceas si isi simti o usoara migrena, incepand sa-si maseze fruntea. Munca sa era pe terminate, pana si stampilele ce trebuiau puse si-au facut datoria. Se intoarse spre fereastra, lasandu-si scaun putin pe spate si tragandu-si rasuflarea, uitandu-se in departare. Hm chiar nu era o zi atat de rea afara si poate nu era asa de rau sa iasa si el dupa ce termina tot ce avea de facut si sa se intrebe daca cumva avea sa completeze bine domnisoara profesoara foile care le sterpeli ea.
Peste o vreme isi termina munca ce ii era ramas in birou, inchizand toate dosarele respective si ramanea ca secretara sa sa le aseze dupa cum stia dansa, la asa ceva chiar nu se baga caci atunci cand avea totu. Isi inchise sertarele, incepand sa isi aranjeze la loc lucrurile sale de pe birou si sa arunca o gramada de foi completate aiurea, afisand o expresie trista pe chip. Ce schimbator mai putea fi.
Auzise pentru a doua oara usa, ridicandu-si privirea inspre ea si de data aceasta observand-o suficient de bine pe Reira, incat si tinuta. Se uita inspre noile foi venite trecator si isi puse in gand ca sa le verifice mai tarziu, era suficient pentru o seara.
- Hmm... multumesc mult, domnisoara Reira... spuse el putin jenat, fiindca nu i se mai intamplase asta pana atunci si chiar isi duse mana la ceafa, in clipa aceea.
- Chiar nu trebuia si cu ocazia aceasta se pare ca va raman dator.
Ii asculta ultima replica si atunci cand ii observa roseata chipului, incepuse sa chicoteasca usor, doar ca isi puse mana la gura, ca sa nu se observe lucrul respectiv, in timp ce mintea sa facea "dragut, chiar dragut".
- Mi-ar prinde bine o iesire si chiar ma gandeam la una. Pauza aceasta mare a venit la momentul oportun se pare.
Se ridica de tot de la birou si il ocoli pana ajunse in fata lui, uitandu-se inspre tanara.
- Deci mergem sau nu mai stam? Si apropo, acum ca va vad tinuta din cap pana in picioare, sunteti foarte sexy, domnisoara profesoara....
Sus In jos
Lee Da Reira

Lee Da Reira


Mesaje : 83
Data de înscriere : 20/04/2012
Localizare : Over the rainbow<3

~Dirty mind~Private with Hero:3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Dirty mind~Private with Hero:3   ~Dirty mind~Private with Hero:3 EmptyVin Apr 20, 2012 9:26 pm

L'am gasit pe barbat stand mai relaxat de data asta.Se pare ca nu prea mai avea treaba si acum putea sa respire si el cu adevarat,Am zambit usor cand am vazut ca este putin mai destins de data aceasta.M'am uitat cu atentie si am vazut ca directorul se rusina putin din cauza ca il ajutam cu acest lucru.Am chicotit usor cand si'a pus mana la ceafa dar nu am zis nimic. Ma rog,mintea mea zice incontinuu"Wow cat de dragut este" dar nici macar nu o bagam in seama. Dupa ceva timp au aparut si multumirile,era chiar multe dar nu aveam nevoie de ele,am facut asta pentru ca am vrut nu pentru ca m'a pus el.
-Am facut asta din placere,nu pentru ca ma'ti pus dumneavoastra.Mi s'a parut ca sunteti foarte incarcat si merita sa va ajut avand in vedere ca nu sunt asa de incarcata cand este vorba de programul meu,spun eu chicotind incet
Am fost atenta si la a doua replica si m'am uitat putin ciudat la barbat.Nu trebuia sa imi ramana dator in nici un fel,nu fac asta pentru ceva anume si cred ca voi repeta asta pana cand ma va intelege.Odata pentru totdeauna.Dar ma rog,omul fusese jenat asa ca ma gandeam ca odata si odata o sa adauge acest lucru in conversatie.Nu aveam ce sa ii fac decat sa ii explic mai bine situatia si poate ca felul meu de a fi.Eram putin cam ciudata si poate ca nu m'a inteles foarte bine.
-Nu trebuie sa imi ramaneti dator.Nu am facut lucrul acesta pentru o datorie venita din partea dumneavoastra,spun eu zambind dulce
Roseata mea incepu sa dispara incetul cu incetul dar totusi...se vede ca baiatului chiar ii placea acest lucru.Cred ca ii plac fetele rusinoase?Sau poate ca ii plac fetele vulnerabile.Am chicotit usor in seama si am continuat sa il ascult.
-Pauza mare este mereu binevenita.Oricum nu mai am multe ore,mai ai una chiar si mi'ar prinde bine un pic de pauza dar sunt sigura ca dumneavoastra va veti bucura mai mult de ea decat mine,avand in vedere cat munciti,spun eu zambind usor
M'am uitat cu atentie la el si am inceput sa ii analizez fiecare miscare.Am vazut cum se ridica de pe scuan si vine spre mine.M'am apropriat mai in fata si am chicotit usor cand am vazut ca incepea si el sa se trezeasca....mai bine spus avea timp sa ma analizeze cu atentie.
-Pai putem merge eu chiar nu am nimic impotriva.Si multumesc mult....si dumneavoastra aratati bine,domnule director.Dar va rog sa imi spuneti Reira,spun eu zambind dulce
Nu trebuia obligatoriu sa imi zica si domnisoara.Deja ma saturasem de asta.Plus ca barbatul avea 35 de ani asa ca nu este obligat sa imi zica domnisoara.Oricum...dupa remarca baiatului am inceput sa ma rosesc putin.Am tras aer adanc in piept si am revenit incetul cu incetul pe Terra.Acum puteam sa merge oriunde dorea...serios daca dorea cu mine.
-Ahh.....dar unde doriti sa mergem domn director?intreb eu,zambind incet
Eram foarte curioasa...ca de obicei asa ca am intrebat si asta.POate ca vorbeam prea mult.Mi'am aranajat mai bine geaca si parul iar dupa mi'am pus geanta pe umar,acum fiind gata de plimbare.
Sus In jos
Kim Jaejoong

Kim Jaejoong


Mesaje : 46
Data de înscriere : 16/04/2012

~Dirty mind~Private with Hero:3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Dirty mind~Private with Hero:3   ~Dirty mind~Private with Hero:3 EmptySam Apr 21, 2012 11:15 am

Se astepta ca sa ii fie observata cum o parte din pietrele ce il apasau pe umeri incepeau sa se ridice si ii urmari zambetul. Astepta si replica despre multumirile sale, observand cum ca chiar nu putea avea primul cuvant fata de domnisoara profesoara.
- Totusi nu ar trebui sa va incarcati prea mult, domnisoara Reira. Trebuie sa aveti grija ca sa fa faceti serviciul asa cum trebuie si fara vreun fel de eroare.
Se astepta la remarca cu datoria, care, in mod evident, o ignora. Nu putea sa se simta in halul acesta fata de altcineva caci ii devenea foarte greu, cum ca mereu s-a bazat mai mult pe el si numai pe el, un ajutor din afara de asta il si incurca. Isi ridica o spranceana cand auzise despre flambarile adresate lui, lasandu-si atentia in partea fetei.
- In scurt timp voi crede domnisoara profesoara ca doriti ceva de la mine de imi aduceti atatea complimente la adresa mea. "Sau sunt eu mult prea tensionat?!"
Vorbise despre pauza mare foarte mult, ce ciudat, lui i se parea un fenomen pe care nu il exersa si totodata era curios de el, cum mai mult statea in birou si iesea seara, in majoritatea timpului, evita clar si aglomeratia din clipele acelea. Insa, poate, totusi, nu era asa cum si-o imagina el. Nu stia de ce, dar parca se astepta ca profesoara sa ii spuna sa renunte la celelalte titluri ce tineau de meserie, formandu-si o idee total negativista in minte.
- Reira... repeta incet, atat de soptit ca se auzi numai el, dar isi revenise in scurt timp.
- Tine de profesionalism ca sa va adresez astfel. Daca ma aude altcineva, ar incepe sa creada ca va fac favoruri si chiar nu am dori sa creada asta, nu-i asa? Plus ca suna mai incitant atunci cand ---.
Se oprise, lasandu-si tonul vocii mai jos si zicand intr-o maniera seducatoare, presarata cu tente perverse, urmatoarea replica:
- Zici "domnisoara profesoara"...
Iar ca ending al discursului, incepuse sa-si inchida usor ochii, lasandu-i unul peste celalalt pentru cateva clipe bune.
- Si sunteti cu 10 sau 11 ani mai tanara decat mine, nu? Chiar v-as putea fi frate mai mare... isi deschise ochii si incepuse sa rada imediat ce isi incheiase remarca.
- Bun, daca e asa, ce ati zice sa mergem in curte? o intreba baiatul, in timp ce o privi cum se aranjeaza, fara sa comenteze vreun fel si ducandu-se inaintea ei, pentru a deschide usa acestuia - o alta maniera care ii intrase deja in reflex, de parca sangele clocotea cu asta.
- Dupa dumneavoastra... spuse tanarul, intiparindu-si si el un zambet dulcegaros pe chip.
Sus In jos
Lee Da Reira

Lee Da Reira


Mesaje : 83
Data de înscriere : 20/04/2012
Localizare : Over the rainbow<3

~Dirty mind~Private with Hero:3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Dirty mind~Private with Hero:3   ~Dirty mind~Private with Hero:3 EmptySam Apr 21, 2012 5:01 pm

Am inceput sa il ascult si parca ma gandeam ca va gasi el totusi ceva impotriva a ceea ce am zis.Ca de obicei toata lumea imi intorcea replicile,dar ma rog...nu ma deranja lucrul acesta pentru ca si eu puteam sa fac acest lucru....chiar daca nu eram asa de buna la acest lucru.O sa invat si eu mai multe cu ocazia asta.
-Eu imi fac serviciul asa cum trebuie pentru ca iubesc acest lucru.Iubesc muzica si imi place sa impartasesc tuturor sentimentul pe care il ai cand fredonezi o melodie,de exemplu,spun eu zambind multumita de raspunsul meu
Ehhh poate ca directorul se indoia de abilitatile mele dar eu stiam de ce eram in stare si cu siguranta nu voi da inapoi chiar daca in hop va veni in fata mea.Vor veni si vremuri mai grele dar voi trece peste ele cu brio,sunt sigura de asta.I'am ascultat si urmatoarea replica si m'am uitat ciudat la barbatul din fata mea.Huh?Ceva de gen ca sunt o profitoare?Ohh doamne nu imi vine sa cred ca aud asta dar ma rog.M'am uitat cu o fata dejamagita si serioasa la barbatul din fata mea.
-Daca asta credeti,este treaba dumneavoastra dar eu nu sunt genul de persoana care "profita". Pur si simplu imi place sa fac asta si nu ma voi schimba.Complimentele sunt si din politete,spun eu uitandu'ma dragut la el
Desigur eram draguta si mai presus de toate eram manierata deci...aici este si raspunsul pe care poate ca barbatul il astepta.Poate ca a dat peste persoane care au profitat de el si acum crede ca fac si eu asta.Doamne....nu port pica oricum si cred ca il inteleg in majoritatea lucrurilor si afirmatiilor.L'am ascultat,cu mare interes pot zice cand a spus despre nume si am simtit in tonul sau si putina perversiune.Am zambit si eu pervers la el si m'am gandit ca am gasit o alta parte draguta al directorului.Ehem...mai ales ca imi placeau oamenii perversi si niciodata nu dadeam inapoi cand era vorba de ele.M'am apropriat mai mult de el si am zambit satisfacuta
-Sa spunem ca nu imi pasa ce zic altii dar daca pe dumneavoastra da....atunci sa zicem ca voi intelege asta.Si da...recunosc e un pic incitant.Pot spune ca ma duce cu gandul in alta parte,spun eu zambind pervers
Am vazut cum isi inchide usor ochii iar in aceea secunda am tras aer adanc in piept.Poate ca trebuia sa ma astept la lucruri mult mai rele de data asta.....sau aveam doar o presimtire ciudata?L'am ascultat si am oftat usor.Am inceput sa imi musc usor buza si am inceput sa ma uit la perete de langa mine.
-Cu 1o ani mai mare,defapt.Dar...din fericire nu sunteti fratele meu mai mare.Am decat un frate,spun eu chicotind usor
M'am mai destins cand incepu sa rada si m'am relaxat deabinelea.Macar glumea si nu o zicea in serios....m'as fi simtit dezamagita.Am zambit la suprafata dar inauntrul meu radeam din cauza gandurilor mele total aiurea.Am fost atenta si la ultimele lui replici iar dupa am zambit dulce cand a deschis usa.
-Multumesc mult,sunteti un adevarat gentelman,spun eu chicotind usor.
Am inceput sa merg pe holurile scolii,cu directorul langa mine si pana la urma am iesit din scoala si am ajuns in curte.Nu era nimeni asa ca am zambit fericita.Cred ca toata lumea era in sala de mese.Multumesc lui Dumnezeu pentru asta...chiar nu imi placeau locurile aglomerate.Cu ocazia asta puteam sa iau si putin aer si sa ma relaxez.Am coborat treptele scolii si m'am dus pana la un copil....unde era mai multa umbra.M'am sprijinit usor si am zambit dulce.Ahh ce bine era sa ma relaxez si sa uit de griji.M'am uitat la barbat si am chiicotit usor.
-E foarte frumos afara.E cald...spun eu chicotind incet
Replica asta suna atat de pervers dar cred ca nu ii va da atata importanta....fata de mine,desigur.Am continuat sa stau si am tras aer adanc in piept asteptand toate raspunsurile barbatului din fata mea.
Sus In jos
Kim Jaejoong

Kim Jaejoong


Mesaje : 46
Data de înscriere : 16/04/2012

~Dirty mind~Private with Hero:3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Dirty mind~Private with Hero:3   ~Dirty mind~Private with Hero:3 EmptyDum Apr 22, 2012 9:57 am

Ii observa caderea pe ganduri a fetei si nu ii comenta nimic, dandu-i prilej sa analizeze. Era mandru cand o auzi ca vorbea cu atata pasiune si dorinta despre servici, nu multi faceau asta si nu stia de ce dar se astepta la o plangere sau ceva de genul acesta, fiind obisnuit cu unele cutite urate aruncate spre el si o gramada de-a replici negative. Evident, asta se intampla cand oamenii erau straini cu acesta si nu isi gaseau timpul necesar ca sa-l cunoasca, dupa ce ajungeau sa vorbeasca isi retrageau treptat cuvintele. Chiar se pare ca era inteles prost. Cat despre fredonatul unei melodii, cand tanara mentiona despre asta, satenul incepuse automat sa zambeasca larg.
- Ma bucur ca vorbiti cu atata daruinta fata de locul de munca. Ambitia dumneavoastra, doamna profesoara, chiar e un lucru de impresionat. Iar in legatura cu fredonatul unei melodii da cred ca inteleg ce spuneti.
Apoi nu ii mai comenta nimic in legatura cu asta, ba chiar avea de gand si sa o aprobe. Se astepta ca sa o supere cu replica lui, nimanui nu-i pica bine ca sa auda cuvintele acelea care le spuse el si care se pare ca nu le forma cum trebuie. Expresia trista a profesoarei il facuse sa se simta nespus de vinovat, jenandu-se imediat si mai ca tremura, pana si chipul ii devenea trist si deja dorea sa dea mai repede explicatiile necesare.
- Va rog sa nu ma intelegeti gresit, domnisoara Reira si sa luati remarca mea ca pe o gluma. Imi cer scuze ca v-am jignit. Nu am avut niciodata intentia sa fac asta si nici nu voi avea vreodata. Am sa-mi masor cuvintele de acum... incheia tanarul, facand chiar o plecaciune a capului in semn de respect.
Atunci cand atmosfera se mai destinse, rasufla mai usurat, in sinea sa, in timp ce analiza zambetul tinerei, de parca l-ar vrea sa retina. Apropierea lor chiar ii dadeau idei necurate, facandu-l sa inghita in sec, din cauza aceasta. Se pierdea cand venea spre el cu interes, o domnisoara atat de frumoasa si imbracata nespus de sexy, incat daca aveau sa ramana mult timp asa, era sigur deja ca avea sa isi piarda respiratia. Ramase cu privirea atintita spre ea, in timp ce o asculta in continuare.
- Sper sa intelegeti ca nu doresc sa ma preseze cineva din personal si sa pierd lucru la care am muncit atatia ani pana acum si care imi place. Nu mi-o luati in nume de rau. Cat despre lucru ce duce in alta parte, ca sa fiu sincer, la fel se intampla in capul meu. Dar cred ca e si problema ca m-am uitat la prea multe filme pentru adulti, daca la mine nu a fost nimeni sa ma educe
Cand ii spuse de 10 ani, se asigura sa repete si el, ca sa nu mai faca si a doua oara greseala respectiva, adica nu era chiar o greseala, dar lui cam ii placea sa stie totul la fix si nu avea de gand sa faca nici de data aceasta o exceptie, placerea aceea de a fi perfect in informatii nu avea sa-i dea pace.
- Sa va traiasca fratele...
La deschiderea usii si venirea complimentului la adresa lui, baiatul se inrosi imediat, dar totusi trecator si ramase sa afiseze un zambet suav, galant si plin de politete.
Incepuse sa mearga in pas cu Reira pe holurile scolii, fiind multumit parca de faptul ca era pauza mare - nu avea sa auda o bataie, cearta, incaierare sau altele. Plus ca el nici nu avuse multe ocazii sa iasa inspre afara. Ajunsi in curte, lui ii cam trebuise vreo doua minuta pentru a se obisnui cu soarele de afara, cum statuse de dimineata in birou, lumina naturala ii venea greu atunci. Se pare ca nici in curte nu era nimeni si pietrele lui invizibile de pe umeri, care il apasau de atata timp, incepeau sa se ridice.
Se uita inspre tanara cum cobori scarile si se indrepta spre un loc umbrit si chicotise si el incet, astupandu-si gura cu mana, ca sa nu se observe. Se indrepta spre ea, mergand relaxat si ascultandu-i replica.
- Daca e prea mult de indurat, va puteti oricand dezbraca. Nu m-ar deranja chiar deloc ca sa vad o asemenea priveliste... raspunse satenul, facand cu ochiul in directia tinerei sale profesoare.
Sus In jos
Lee Da Reira

Lee Da Reira


Mesaje : 83
Data de înscriere : 20/04/2012
Localizare : Over the rainbow<3

~Dirty mind~Private with Hero:3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Dirty mind~Private with Hero:3   ~Dirty mind~Private with Hero:3 EmptyDum Apr 22, 2012 7:04 pm

Nu vroiam sa par o persoana dificila sau sa il inteleg prost pe director dar totusi trebuia sa ma gandesc la ce zice.Daca l'as fi inteles prost ar fi iesit totul pana acum ca naiba si ne'am fi certat. Ma rog in unele momente fac asta dar pot trece peste.Chiar nu imi place sa il vad pe barbat ca se simte prost din cauza replicilor mele sau din cauza reactiilor mele la adresa replicilor lui.Eram inregula cu toate si mai ales cu barbatul din fata mea.Daca incercai sa il cunosti si sa il intelegi chiar putea sa iti devina cel mai bun prieten.I'am ascultat replica si am zambit usor.Chiar imi place slujba mea si iubeam muzica asa ca nu aveam de gand sa ma las niciodata si nici sa nu imi iau slujba in serios.Asta nu m'ar fi facut cu adevarat o profesoara de muzica.Pasiunea era cea mai importanta in aceasta slujba si asta te facea sa devii o profesoara de nota 100....si cu asta reusesti sa ii atragi si pe elevi.Dupa asta am vazut cum directorul incepu sa para si mai jenat din cauza ca ma facuse sa par putin suparata.Oricum nu mai conta asta,trecuse peste toate astea.Am ascultat cu atentie toate scuzele pe care incerca sa le formuleze si am zambit dulce la barbat.Dupa mine nu trebuia sa isi ceara scuze,oricum intelesesem din prima
-Nu este nimic.Am inteles eu prost totul,nu trebuie sa va simtit prost.Sunt foarte ok,spun eu zambindui dulce baiatului
Am vazut cum devenii din ce in ce mai tensionat cand am venit langa el si inghiti in sec.Parca isi tinea si respiratia si nu mai avea mult pana nu mai respira deloc.Am marit ochii la el si am ascultat cu atentie ce avea de zis.Hmmm...ciudat asta ii va aduce ceva in minus? Nu prea cred,sau poate ca in viziunea lui va aduce asta.Oricum nu puteam sa il invinovatesc pentru ca ii era frica de asta.Era de inteles ca nu vroia sa isi piarda slujba.Deci pana la urma trebuia sa urmez regulile jocului sau nu regulile mele.Oricum se putea sa se ajunga in aceeleasi locuri si nu ma deranja atunci,chiar imi doream asta.Am asculta si afirmatia cand era vorba despre mintea lui putin cam perversa la fel ca si a mea si am inceput sa chicotesc usor.
-Hmm...am inteles ca nu vreti sa va pierdeti slujba.Pot spune ca ma voi abtine din multe chestii.Si in al doilea rand...pai se pare ca gandim la fel.La fel de perversi.Si oricum te poti uita la multe filme pentru adulti dar daca nu pui si in practica e in zadar,spun eu zambind pervers
Am auzit cand cand mi'a zis "Sa va traiasca fratele" Si am zambit dulce.Era foarte dragut din partea lui
-Multumesc foarte mult.Sunteti foarte dragut,spun eu zambind dulce
M'am uitat mai bine la el si am vazut mai bine acel zambet galant de pe chipul lui.Sincer acel zambet ar innebuni orice fata.Cred ca toate fetele sunt innebunite dupa el pentru ca arata foarte bine si nu e cine stie ce batran.Am inceput sa ii ascult replica si am chicotit usor.Se pare ca era pervers si imi placea la nebunie asta.M'am apropriat si mai mult de el,aproape sa il sarut dar m'am abtinut.M'am uitat in ochii lui si mi'am dat seama ca se va intampla mai devreme....nu va face nimic.
-Hmm...poate sa imi fie cald dar nu e frumos sa ma dezbrac singura.E mai incitant sau poate excitant sa te dezbrace cineva,spun eu uitandu'ma pervers la barbatul din fata mea.

Sus In jos
Continut sponsorizat





~Dirty mind~Private with Hero:3 Empty
MesajSubiect: Re: ~Dirty mind~Private with Hero:3   ~Dirty mind~Private with Hero:3 Empty

Sus In jos
 
~Dirty mind~Private with Hero:3
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ready or not here I come~ [private with Hero]~

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Insanity Center :: Insanity Center. :: Biroul directorului.-
Mergi direct la: